Green Apple Blog

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarımı Neden Önemli?

on
in

Web sitesinin tasarımı, potansiyel müşterilerilerin firmalar hakkında fikir edinebileceği en önemli adreslerin başındadır. Unutulmaması gereken en önemli husus ilk izlenimin çok önemli olduğudur. Eğer web sitesinin tasarımı profesyonelce hazırlanmamış ve mobil cihazlara uyumlu değilse, potansiyel müşterileriniz sizi yeterli ve kaliteli bir firma olarak kabul etmeyecek ve diğer firmalara yönelecektir. Eğer web sitesinin tasarımı profesyonelce hazırlanmamış ve mobil cihazlara uyumlu değilse, potansiyel müşterileriniz sizi yeterli ve kaliteli bir firma olarak kabul etmeyecek ve diğer firmalara yönelecektir. Web Tasarımı & Green Apple

“Müşteri portföyünüze ve kurumsal kimliğinize göre tasarlanan profesyonel web tasarım hizmetleri ile yanınızdayız… Green Apple”

Green Apple Blog

Sosyal Medyanın Firmalara Sağladığı Yararlar Nelerdir?

on
in

Kişilerin birbirleri ile iletişim kurmalarını, çeşitli video, fotoğraf ve fikir paylaşımlarına imkan sağlayan sosyal medya, firmaların ve şirketlerin pazarlaması ve tanıtımı adına da oldukça önemli rol oynamaktadır. Green Apple & Sosyal Medya Takibi
Sosyal meyda dünyasında doğru stratejiler ile pazarlanan ürün ve hizmetlerin çok daha fazla hedef kitlesine ulaşması sağlanabilmektedir.

“Green Apple Reklam ajansı olarak dijital dünyanın yeni pazar alanı olan sosyal medya ile firmalarımızın hedef kitlesine daha hızlı ve etkili şekilde buluşmasını sağlıyoruz…Green Apple”

Biz Kimiz?

Media Green Apple Reklam Ajansı, Kayseri’deki profesyonel reklam ajanslarından biri olarak uzun yıllardır sadece Türkiye değil dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine reklam ve dijital internet dünyası ile ilgili birçok konuda hizmet vermektedir.

Devamı...
Green Apple
Son Projelerimizden...
  • Green Apple Son Projeler
  • Green Apple Son Projeler
  • Green Apple Son Projeler
  • Green Apple Son Projeler
  • Green Apple Son Projeler
  • Green Apple Son Projeler
Sosyal Medyada Green Apple